Ανακοίνωση για σύγγραμμα μαθήματος «Οικονομετρία ΙΙ»

ΟΙΚΟΝΟΜΕΤΡΙΑ ΙΙ, ΒΙΒΛΙΟ

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η διαδικασία υποβολής των δηλώσεων για την επιλογή διδακτικών συγγραμμάτων από τους δικαιούχους φοιτητές ξεκινά από την Παρασκευή 10 Απριλίου 2020 και θα πρέπει να έχει ολοκληρωθεί έως την Κυριακή 26 Απριλίου 2020.

Η διανομή των διδακτικών συγγραμμάτων μέσω διαδικασίας παράδοσης κατ' οίκον, το κόστος της οποίας αναλαμβάνεται από τους εκδοτικούς οίκους, αναμένεται να ξεκινήσει αμέσως μετά την καταληκτική ημερομηνία υποβολής των δηλώσεων.

Οι φοιτητές θα πρέπει να επιλέξουν τα συγγράμματά τους έγκαιρα, καθώς δεν θα δοθεί παράταση. Επίσης οι φοιτητές θα πρέπει να δηλώσουν τη διεύθυνση στην οποία διαμένουν τώρα.

Το προτεινόμενο βιβλίο είναι: Νικήτας Πιττής, Ενοποιημένες ποσοτικές μέθοδοι στα Οικονομικά, Εκδόσεις Διπλογραφία, ISBN: 978-618-5198-34-3