Νέα

05-03-2019: Εκπαιδευτική Επίσκεψη, Vodafone Greece

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 27 Φεβρουαρίου εκπαιδευτική επίσκεψη των φοιτητών του τμήματος στα κεντρικά γραφεία της Vodafone.

19-12-2018: Συνάντηση γνωριμίας ακαδ.έτους 2018-2019

Την Παρασκευή 2 Νοεμβρίου 2018 πραγματοποιήθηκε η Συνάντηση Γνωριμίας με τους νέους φοιτητές του τμήματος πλήρους φοίτησης.

Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης οι νέοι φοιτητές είχαν την ευκαιρία να γνωριστούν μεταξύ τους αλλά και με τα μέλη του διδακτικού και διοικητικού προσωπικού του μεταπτυχιακού. Παρακολούθησαν μια συνοπτική παρουσίαση του προγράμματος σπουδών και των μαθημάτων, ενώ μπόρεσαν να λύσουν απορίες τους σχετικά με τον τρόπο λειτουργίας του προγράμματος. Τέλος, μέσα από μια βιωματική δραστηριότητα ειδικά σχεδιασμένη για τους φοιτητές μπόρεσαν να κατανοήσουν τη σημασία της ομαδικότητας και της συνεργασίας και φυσικά να περάσουν καλά και να διασκεδάσουν!!!

19-12-2018: Εκπαιδευτική επίσκεψη, 2017-2018

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία η εκπαιδευτική επίσκεψη που διοργάνωσε το μεταπτυχιακό πρόγραμμα Πλήρους Φοίτησης στο Μάρκετινγκ & Επικοινωνία στα Ιωάννινα και το Μέτσοβο, από 11 μέχρι και 14 Ιουνίου 2018.