Ημέρες Καριέρας ΟΠΑ 2019

Το Γραφείο Διασύνδεσης, αναπόσπαστο τμήμα της Μονάδας Πρακτικής Άσκησης και Διασύνδεσης με την Αγορά Εργασίας, διοργανώνει εκδήλωση σταδιοδρομίας με τίτλο ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΟΠΑ 2019.

Η εκδήλωση απευθύνεται αποκλειστικά σε φοιτητές και αποφοίτους των Προπτυχιακών και Μεταπτυχιακών Προγραμμάτων σπουδών καθώς και σε διδακτορικούς φοιτητές ή κατόχους διδακτορικού διπλώματος του ΟΠΑ.

Μέσω της εκδήλωσης παρέχεται η δυνατότητα στους συμμετέχοντες να προσεγγίσουν στελέχη της επιχειρηματικής κοινότητας μέσω συνεντεύξεων γνωριμίας.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στις 22 Μαΐου, 9.30-17.00, στο Ζάππειο Μέγαρο (αίθουσες Νο 4 & 6). Εδώ μπορείτε να δείτε την περιγραφή των εταιρειών που θα συμμετέχουν στην εκδήλωση.