Σεμινάριo“Mastering the Art of Communication” και εκδήλωση δικτύωσης

Το Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 το MBA International διοργανώνει σεμινάριο με θέμα “Mastering the Art of Communication” αποκλειστικά για τους φοιτητές του Προγράμματος.  Το σεμινάριο θα διεξαχθεί από την κ.Evy Poumpouras, Former U.S Secret Service Agent, National Security Journalist (CNN, NBC, MSNBC and other), Corporate Trainer, International Speaker, and Best-Selling Author.

Μετά το σεμινάριο θα ακολουθήσει εκδήλωση δικτύωσης “i-MBA 5 Classes Networking Event” μεταξύ των φοιτητών του MBA International, στο οποίο θα συμμετάσχουν και απόφοιτοι του Προγράμματος Η εκδήλωση θα δώσει τη δυνατότητα στους φοιτητές να δικτυωθούν με φοιτητές και αποφοίτους του MBA International, , να μοιραστούν τις εμπειρίες τους και να ενημερωθούν για τις προοπτικές καριέρας τους.