Επίσκεψη μαθητών

Στο πλαίσιο του μαθήματος «Τιμολογιακή Στρατηγική», είχαμε την χαρά να φιλοξενήσουμε μαθητές από τα @Εκπαιδευτήρια Ζαγοριανάκου που  με ιδιαίτερο ενδιαφέρον παρακολούθησαν σχετική διάλεξη μαζί με τους φοιτητές μας.

Οι μαθητές είχαν την ευκαιρία να γνωρίσουν το αντικείμενο εργασίας του Τμήματος Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας και να ζήσουν την εμπειρία μιας ημέρας στο ΟΠΑ!

Εμείς με την σειρά μας ήρθαμε σε επαφή με την νέα γενιά που μας μετέφερε την θετική της διάθεση!

Προηγήθηκε παρουσίαση του Τμήματος και ενημέρωση σχετικά με το ακαδημαϊκό του περιεχόμενο, τις εξαιρετικές επαγγελματικές προοπτικές που προσφέρει, τα εφόδια με τα οποία εξοπλίζει τους φοιτητές του, αλλά και την ζωή σε αυτό.

Ευχαριστούμε τους μαθητές για την παρουσία τους και το ενδιαφέρον που έδειξαν για το Τμήμα, τους  συνοδούς Καθηγητές τους για την πολύτιμη βοήθειά τους, αλλά και την Διοίκηση του σχολείου για την άψογη συνεργασία!