Ετήσια εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας

Με τις πιο θερμές ευχές για τη νέα χρονιά και τα αισιόδοξα χαμόγελα των φοιτητών τους, τα Μεταπτυχιακά Προγράμματα Σπουδών του Τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών, πραγματοποίησαν την ετήσια εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας.

Οι μεταπτυχιακοί φοιτητές των Προγραμμάτων "Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών", "Οικονομικά και Δίκαιο στις Ενεργειακές Αγορές" και "Διεθνές Διαπραγματεύσεις" αντάλλαξαν ευχές με τους συναδέλφους και τους Καθηγητές τους, στην γιορτινή ατμόσφαιρα του φιλόξενου Radisson Blu Park Hotel, Athens.

Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους ο Πρύτανης του Athens University of Economics and Business - Οικονομικό Παν. Αθηνών Καθηγητής Δημήτριος Μπουραντώνης, ο Υφυπουργός Οικονομικών και Καθηγητής του Τμήματος ΔΕΟΣ Πάνος Τσακλόγλου, οι ομότιμοι Καθηγητές Γεώργιος Ζανιάς και Νικόλαος Χριστοδουλάκης, o Κοσμήτορας της Σχολής Οικονομικών Επιστημών Θωμάς Μούτος, ο Πρόεδρος του Τμήματος Γεώργιος Οικονομίδης, οι Διευθυντές των ΠΜΣ Αστέριος Πλιάκος, Σπύρος Μπλαβούκος, Πάνος Χατζηπαναγιώτου καθώς και οι διδάσκοντες.

Και του χρόνου!