Πίνακας Υποψηφίων Διδακτόρων τμήματος ΟΔΕ

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΜΑ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΗΣ ΔΙΑΤΡΙΒΗΣ EMAIL ΕΠΙΒΛΕΠΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
ΑΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ "Health Management in Public Institutions and the Reformation of Control Technology: Health Projectification" m.andri@hotmail.com Κυριακίδου Ολ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ "ΕΜΠΕΙΡΙΚΗ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΕΝΟς ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΟΣ ΕΥΦΥΟΥΣ ΗΓΕΣΙΑΣ ΣΤΟ ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ" chrgian@aueb.gr Ιωαννίδης Α.
ΖΩΤΟΥ ΑΘΗΝΑ "ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΣΤΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ: ΣΗΜΕΙΟ ΤΡΙΒΗΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΗ-ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΜΕΝΟΥ" azotou@aueb.gr Πανηγυράκης Γ.
ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ "ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΜΑΘΗΣΙΑΚΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ" xaris@aueb.gr Παπαθανασίου Ελ.
ΚΑΡΑΤΖΗΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   sotoskar@gmail.com, skaratzimas@aueb.gr Κοέν Σ.
ΚΑΣΟΤΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ "INTELLECTUAL CAPITAL IN THE BANKING SECTOR: DISCLOSURE, KEY-STAKEHOLDERS PERCEPTIONS AND VALUE RELEVANCE" kasotaki@aueb.gr Κοέν Σ.
ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ "Η ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΠΟΛΥΤΕΛΩΝ ΕΠΩΝΥΜΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΡΡΟΕΣ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΞΙΩΝ" eirini_kor@hotmail.com Πανηγυράκης Γ.
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ "Η ΣΥΜΒΟΛΗ ΤΩΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΥΞΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΗΣ ΑΞΙΑΣ" nkyritsis@aueb.gr Παπαθανασίου Ελ.
ΚΥΡΟΥΣΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ "ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΣΤΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ" antigonekyr@yahoo.com Πανηγυράκης Γ.
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ "ΜΑΖΙΚΗ ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΣΗ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΒΑΣΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΑΣΑΦΟΥΣ ΛΟΓΙΚΗΣ" logothetis@aueb.gr Καρδαράς Δ.
ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ "ΕΜΠΕΙΡΙΚΗ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΟΥ ΡΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΠΙΠΤΩΣΕΩΝ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΔΙΚΤΥΩΝ ΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΕΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ" emoustakidou@gmail.com Σιώμκος Γ.
ΜΠΛΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ "ΜΕΛΕΤΗ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΠΟΥ ΣΥΝΤΕΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΩΝ ΔΟΜΩΝ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΚΑΙ Ο ΡΟΛΟΣ ΤΩΝ ΕΛΙΤ ΣΤΕΛΕΧΩΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ" iblatsos@aueb.gr Νικολόπουλος Α.
ΜΠΡΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ "FINANCIAL AND DEBT CRISIS IN AN ASYMMETRIC INFORMATION ENVIRONMENT"  tdbrs@otenet.gr Κουρέτας Γ.
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ "Η ΕΠΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΤΗΣ ΜΑΡΚΑΣ (BRAND EXPERIENCE) ΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ ΤΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΜΟΔΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΩΝ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ" eir_papa@yahoo.gr Σιώμκος Γ.
ΠΕΤΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ "ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ (ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ/ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ) ΝΕΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ" christinapetraki@gmail.com Σαλαβού Ελ.
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ "ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΙΚΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΣΤΙΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΕΣ ΤΩΝ ΕΞΑΓΟΡΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΕΩΝ" vangelis_probonas@hotmail.com Νικολόπουλος Α.
ΠΥΡΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ "ΝΟΣΗΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΙΩΣΗ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΕΛΛΕΙΜΜΑ ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ - A DEMARKETING APPROACH" mariapyrdoc@yahoo.gr Πανηγυράκης Γ.
ΣΑΛΑΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ "MONETARY POLICY, THE YIELD CURVE AND LONG TERM INTEREST RATE DYNAMICS IN EURO AREA AND THE UNITED STATES" evan.salachas@gmail.com Κουρέτας Γ.
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ "ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΙΜΩΝ ΙΣΤΟΧΩΡΩΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΟΜΕΝΩΝ ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΧΡΗΣΤΩΝ" spilios@aueb.gr Παπαθανασίου Ελ.
ΤΖΟΥΜΑΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ "CONSUMER BASED PERSONAL BRAND EQUITY MEASUREMENT: ANTECEDENTS AND CONSEQUENCES OF BEING AN INTERNATIONAL CELEBRITY" eugenia.tzoumaka@gmail.com, etzoumaka@aueb.gr Ζαρκάδα Α.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ "Η ΕΠΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ BUZZ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ" amtriantafil@aueb.gr Σιώμκος Γ.
ΤΣΕΤΣΕΚΑ ΑΘΗΝΑ "RECOMMENDER SYSTEMS" athinatsetseka@yahoo.comtsetseka@aueb.gr Καρδαράς Δ.
ΧΑΛΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ "ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΕΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ" chalkosg@gmail.com Σαλαβού Ελ.
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ "PUBLIC DEPT AND ECONOMIC GROWTH" agamemnon.christodoulou@gmail.com Βάμβουκας Γ.