Eκδήλωση με κεντρικό ομιλητή τον Διοικητή της Κεντρικής Τράπεζας της Κροατίας, κ. Boris Vujčić με θέμα «Croatia's Path to the EU and the Eurozone»

«Croatia's Path to the EU and the Eurozone»

Το Π.Μ.Σ. στις Διεθνείς Διαπραγματεύσεις του Τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, σε συνεργασία με την Get Involved, διοργανώνει την εκδήλωση με θέμα «Croatia's Path to the EU and the Eurozone» και κεντρικό ομιλητή τον Διοικητή της Κεντρικής Τράπεζας της Κροατίας, κ. Boris Vujčić.

Θα ακολουθήσει συζήτηση με τον κ. Γιώργο Παγουλάτο, Καθηγητή Ευρωπαϊκής Πολιτικής και Οικονομίας στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών.

Η εκδήλωση θα λάβει χώρα την Πέμπτη 8 Δεκεμβρίου 2022 στις 18.00, στο Radisson Blu Park Hotel.

Με την υποστήριξη του ΕΛΙΑΜΕΠ