Επίσκεψη ΠΜΣ ΔΕΤ στο HUB Lighting & Innovation by Kafkas

Η διασύνδεση των μεταπτυχιακών φοιτητών μας με την πραγματική αγορά εργασίας είναι ένα από τα βασικά χαρακτηριστικά που μας διαφοροποιεί από οποιοδήποτε άλλο μεταπτυχιακό πρόγραμμα!

Στις 6/3/2023, με μεγάλη μας χαρά, είχαμε τη δυνατότητα να φιλοξενηθούμε στο HUB Lighting & Innovation by Kafkas. Οι φοιτητές του ΠΜΣ στη Διοικητική Επιστήμη και Τεχνολογία, που παρακολουθούν το μάθημα "Ψηφιακό Μάρκετινγκ στον Τουρισμό" είχαν την ευκαιρία να ξεναγηθούν από έμπειρα στελέχη, να λάβουν όλες τις απαραίτητες πληροφορίες και να γνωριστούν με τους μέντορες τους για να ξεκινήσουν τον διαγωνισμό.

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά την εταιρεία ΚΑΥΚΑΣ και όλα τα στελέχη της. Όπως επίσης, την κα Λία Μαραβέλη (E-business & Crm Manager, Marketing Department) και την ομάδα της για την παρουσίαση της εταιρείας ΚΑΥΚΑΣ και την ανάλυση στρατηγικής Marketing που ακολουθούν.