Υποδοχή Φοιτητών Τάξης 2022-23

Την Παρασκευή 23/09/2022 πραγματοποιήθηκε με επιτυχία το καλωσόρισμα της νέας σειράς φοιτητών του ΠΜΣ στη Διοιητική Επιστήμη και Τεχνολογία. Τους φοιτητές καλωσόρισαν ο Διευθυντής του Μεταπτυχιακού Καθ. Γ. Λεκάκος, ο Αναπλ. Επ. Υπεύθυνος Καθ. Γ. Μούρτος ενώ χαιρετισμό απηυθύναν η Κοσμήτορας της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων Αναπλ. Καθ. Α. Πουλυμενάκου, η Πρόεδρος του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Καθ. Ε. Βουδούρη και ο Πρόεδρος του Συλλόγου Αποφοίτων του ΠΜΣ κ. Α. Δουβαράς. Ο κ. Β. Κούκης ενημέρωσε του φοιτητές για το Πρόγραμμα Διασύνδεσης του Μεταπτυχιακού με την αγορά ενώ εκπρόσωποι των εταιρειών ΚΑΥΚΑΣ , Intersport και efood οι οποίοι συμμετείχαν στην εκδήλωση, τόνισαν την εξαιρετική συνεργασία των επιχειρήσεων με το Μεταπτυχιακό και τις προοπτικές καριέρας που δημιουργεί για τους αποφοίτους του.
Στο πλαίσιο του Καλωσορίσματος βραβεύτηκαν οι νικήτριες ομάδες του Business Game που διεξήχθη στο πλαίσιο των προπαρασκευαστικών μαθημάτων.