ΟΠΑ: Υλοποίηση Δράσης Ενημέρωσης Υποψήφιων Φοιτητών για Συμπλήρωση Μηχανογραφικού Δελτίου

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών υλοποιεί για πέμπτη συνεχή χρονιά πρωτοβουλία ενημέρωσης για την συμπλήρωση του μηχανογραφικού δελτίου. Η περίοδος που θα προσφέρεται η δράση συμβουλευτικής θα είναι όλο το διάστημα που οι υποψήφιοι φοιτητές της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης θα έχουν στη διάθεσή τους για να καταθέτουν τα μηχανογραφικά τους δελτία, δηλαδή από 21/6/2019 έως 15/7/2019. Καθημερινά το Γραφείο Διασύνδεσης ΟΠΑ θα παρέχει πληροφόρηση και θα απαντά στα ερωτήματα των υποψηφίων φοιτητών κατά τις ώρες 13:00-15:00, Δευτέρα έως Παρασκευή. Οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούν να επικοινωνήσουν με το Γραφείο Διασύνδεσης ΟΠΑ για την συγκεκριμένη δράση στην τηλεφωνική γραμμή: 210 8203819 και στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: mihanografiko@aueb.gr.