2η Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για το Πρόγραμμα Erasmus+ Κινητικότητα για Σπουδές Ακαδ. Έτους 2023-24

Καλούνται οι φοιτητές του Τμήματος, οι οποίοι ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στο πρόγραμμα Erasmus+ Κινητικότητα για Σπουδές κατά το Εαρινό εξάμηνο του Ακαδ. Έτους 2023-2024 να επιλέξουν μέχρι 3 Πανεπιστήμια από τον κατάλογο   Ροή Φοιτητικής κινητικότητας _Υπόλοιπες θέσεις  και αφού διαβάσουν προσεκτικά τον Κανονισμό του Προγράμματος Erasmus+  του   Τμήματος, να  συμπληρώσουν την αίτηση Student-Application-Form-Outgoing και να τη στείλουν μαζί με το πιστοποιητικό γλωσσομάθειας που κατέχουν από 20/7/23 έως 31/7/2023 με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στην Υπεύθυνη Erasmus+ του Τμήματος Κα Μουρίκη Αναστασία (oth.mouriki@aueb.gr).