Συνάντηση με την Kaizen Gaming

Είστε Έτοιμοι για μια Συναρπαστική Συνάντηση με την Kaizen Gaming?

Αγαπητοί Φοιτητές μας,

Ετοιμαστείτε για μια μοναδική ευκαιρία που θα σας φέρει πιο κοντά στην εφαρμογή της τεχνολογίας και της Στατιστικής, στον κόσμο του αθλητικού διαδικτυακού στοιχηματισμού! Η Kaizen Gaming, μία από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες GameTech διεθνώς, που αποσκοπεί στη διαρκή βελτίωση των προϊόντων και υπηρεσιών της, για την παροχή της καλύτερης και πιο αξιόπιστης εμπειρίας διαδικτυακού παιχνιδιού στους πελάτες της, σε όλο τον κόσμο, έρχεται στο Department of Statistics, Athens University of Economics and Business για μια αξέχαστη παρουσίαση!

Παρασκευή, 19 Απριλίου 2024
ΟΠΑ (η αίθουσα θα ανακοινωθεί σύντομα)

Σημείωση: Υπάρχει περιορισμένος αριθμός θέσεων και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας, οπότε, μη χάνετε χρόνο! Συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα, έως την Παρασκευή 12/4, και δηλώστε τη συμμετοχή σας τώρα!

hashtag#AUEB hashtag#AUEB_Stats