Ορκωμοσία Πτυχιούχων Εξ. Ιουνίου 2023

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ 2023 ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗΣ

Αγαπητές/οί Απόφοιτοι, Συγχαρητήρια για την επιτυχή ολοκλήρωση των σπουδών σας!

Σας ενημερώνουμε ότι, η ορκωμοσία των πτυχιούχων της εξεταστικής περιόδου Ιουνίου 2023, του Τμήματος Στατιστικής, θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 29 Νοεμβρίου 2023 και ώρα 10:00 στο Αμφιθέατρο Αντωνιάδου του Πανεπιστημίου.

Οι πτυχιούχοι, οι οποίοι θα λάβουν μέρος στην τελετή ορκωμοσίας, θα πρέπει να προσέλθουν αυτοπροσώπως στη Γραμματεία, την Τετάρτη 29 Νοεμβρίου 2023 και ώρα 09:00, προκειμένου να υπογράψουν την καθομολόγησή τους. Κατά την προσέλευση, θα έχουν μαζί τους υποχρεωτικά, αστυνομική ταυτότητα (ή διαβατήριο) και φοιτητική ταυτότητα (όσοι δεν την έχουν παραδώσει).

Όλοι οι πτυχιούχοι καλούνται να εγγραφούν, στο Δίκτυο Αποφοίτων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, στην πλατφόρμα alumni.aueb.gr.

Περισσότερες οδηγίες και πληροφορίες θα βρείτε εδώ.

Στόχος μας είναι η διεξαγωγή μιας όμορφης Τελετής στην οποία θα τηρηθούν όλα τα προβλεπόμενα μέτρα ασφαλείας.

Σας αναμένουμε όλες και όλους στην Τελετή!

Αθήνα, 17 Οκτωβρίου 2023 Από τη Γραμματεία Στατιστικής