9ο Συνέδριο για την Ενεργειακή Μετάβαση

Αθήνα, 25 Απριλίου 2024

Advertorial

Έτοιμοι για το μεγαλύτερο event στον τομέα της Ενέργειας;

Είσαι φοιτητής/φοιτήτρια; Θες να μάθεις τα πάντα για την Καινοτομία και την Ενεργειακή Μετάβαση; Τότε ετοιμάσου, γιατί το «9ο Συνέδριο για την Ενεργειακή Μετάβαση» πλησιάζει! Στις 22-24 Μαΐου σε περιμένουμε στο Maroussi Plaza Centre στην Αθήνα, για να ενημερωθείς σχετικά με τις τελευταίες τεχνολογικές εξελίξεις στις ΑΠΕ, το Υδρογόνο, τα offshore αιολικά, τις μπαταρίες και όλες τις state-of-the-art τεχνολογίες που έρχονται στο μέλλον.

Εάν, λοιπόν, θες:

• Να γνωρίσεις από κοντά τις μεγαλύτερες εταιρείες στο χώρο της ενέργειας, start-up εταιρείες, innovation hubs και εκπροσώπους από τα μεγαλύτερα πανεπιστήμια της χώρας
  • Να ακούσεις ενδιαφέρουσες ομιλίες και παρουσιάσεις από το χώρο της βιομηχανίας και επιλεγμένα επιστημονικά άρθρα
  • Να συμμετέχεις ενεργά σε workshops Ευρωπαϊκών έργων σχετικά με τα smart buildings, την ενεργειακή εξοικονόμηση και την πράσινη μετάβαση

Κάνε δωρεάν την εγγραφή σου άμεσα, καθώς ο αριθμός θέσεων είναι περιορισμένος!

Μην χάσεις την ευκαιρία να παρακολουθήσεις πάνω από 20 Sessions, 4 side events και τουλάχιστον 100 ομιλητές.

Εγγράψου εδώ!

Stay tuned για περισσότερες λεπτομέρειες.