e-Business Career Orientation Workshop

22 Μαΐου 2013
Ειδική εκδήλωση του Τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας με θέμα "Ευκαιρίες Απασχόλησης και Προοπτικές στο χώρο του Ηλεκτρονικού Επιχειρείν".

Last updated: 17/05/2013

WORKSHOP

Ευκαιρίες Απασχόλησης και Προοπτικές στο χώρο του Ηλεκτρονικού Επιχειρείν

Το Τμήμα Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών σας προσκαλεί σε ειδική εκδήλωση την Τετάρτη 22 Μαϊου, 3-6μμ, στο κεντρικό κτήριο του Οικονομικού Πανεπιστημίου, Πατησίων 76, στο αμφιθέατρο Αντωνιάδου, με θέμα "Ευκαιρίες Απασχόλησης και Προοπτικές στο χώρο του Ηλεκτρονικού Επιχειρείν". Η εκδήλωση απευθύνεται σε προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές και στόχος της είναι να αποτυπώσει τις σύγχρονες εξελίξεις και ευκαιρίες απασχόλησης στο χώρο του ηλεκτρονικού επιχειρείν. Στην εκδήλωση θα παρευρίσκονται ως ομιλητές:

• Φώτης Αντωνόπουλος, Head of Digital Innovation ATCOM & Partner Oliveshop.com
  • Νίκος Βαρβαδούκας, Group e-Commerce & Digital Marketing Manager, Public, Multirama, Getitnow.gr & Meandhome.gr
  • Θοδωρής Γεωργακόπουλος, co-founder & CEO, Nest Media
  • Παναγιώτης Γκεζερλής, σύμβουλος eCommerce, Be eBusiness
  • Στέλιος Ηλιάκης, Γενικός Διευθυντής, Sleed
  • Ιωάννα Τσιγαρίδα, PR Manager, Accessorize Monsoon

Τη συζήτηση θα συντονίσει η Επικ. Καθηγ. Κατερίνα Πραματάρη.

Διοργάνωση: Εργαστήριο Ηλεκτρονικού Επιχειρείν (ELTRUN), Τμήμα Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας, Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών.