Μη πραγματοποίηση μαθημάτων στις 16/04/2024

Αύριο, Τρίτη 16 Απριλίου 2024, δε θα πραγματοποιηθούν τα προπτυχιακά μαθήματα του Τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, προκειμένου όλη η κοινότητα (φοιτητές, διδακτικό και διοικητικό προσωπικό) να συμμετάσχει στο 20ο Φοιτητικό Συνέδριο ΔΕΤ, το οποίο θα πραγματοποιηθεί στο ΟΤΕAcademy (Πέλικα και Σπάρτης 1, Μαρούσι).

Το πρόγραμμα είναι διαθέσιμο στον σύνδεσμο: Agenda 2024 (aueb.gr)

Τα εισιτήρια είναι διαθέσιμα στον σύνδεσμο20ο Φοιτητικό Συνέδριο ΔΕΤ - TicketBox

Για περισσότερες πληροφορίες, σας προσκαλούμε να επισκεφτείτε την επίσημη ιστοσελίδα του Συνεδρίου.

Σας περιμένουμε την Τρίτη, στο 20ο ΦΣΔΕΤ, την καθιερωμένη γιορτή γνώσης του Τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών!