Νέα Ημερομηνία Ενημέρωσης Πρωτοετών Τμήματος ΔΕΤ

Την Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 11:00 – 13:00 θα πραγματοποιηθεί η ετήσια ενημέρωση που διοργανώνεται από το Τμήμα Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας, του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών,για τους πρωτοετείς φοιτητές του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024. Η ενημέρωση θα διεξαχθεί στην Αίθουσα Δ12.

Το μάθημα «Εισαγωγή στην Πληροφορική», με διδάσκοντα τον Δρ. Σταύρο Λουνή, που είναι προγραμματισμένο για την Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 11:00 – 13:00 δε θα πραγματοποιηθεί, προκειμένου οι φοιτητές να συμμετάσχουν στην εκδήλωση.

Ενδεικτικό πρόγραμμα

• Καλωσόρισμα και παρουσίαση Τμήματος ΔΕΤ από την Πρόεδρο, Καθηγήτρια Ειρήνη Βουδούρη
  • Απονομή βραβείων εργασίας
  • Το Τμήμα ΔΕΤ μέσα από τις αφηγήσεις βραβευθέντων φοιτητών - Διακριθείσες ομάδες στον Φοιτητικό Διαγωνισμό JA Start Up: "Cup n Track", "Container Sense", "Seansor"
  • Παρουσίαση φοιτητικής πρωτοβουλίας ΑΙ
  • Παρουσίαση υπηρεσιών Βιβλιοθήκης ΟΠΑ

Θα χαρούμε να σας έχουμε κοντά μας!