Ορκωμοσία Πτυχιούχων 2019

ΣΧΟΛΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

Η ορκωμοσία των πτυχιούχων του ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ, που έχουν ολοκληρώσει τις σπουδές τους μέχρι και τον Σεπτέμβριο 2019  θα γίνει την 14η Φεβρουαρίου 2020, ημέρα  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ώρα 1:00 μ.μ. στο Αμφιθέατρο Αντωνιάδου του Πανεπιστημίου.

Πριν την Ορκωμοσία αυτοί που θα ορκιστούν υποχρεούνται:

• να ενημερώσουν τηλεφωνικά τη Γραμματεία για την παρουσία τους και
  • να προσέλθουν (από τις 27/1/2020) στη Γραμματεία για να υπογράψουν την καθομολόγησή τους, ημέρες και ώρες γραμματείας (Δευτέρα, Τετάρτη 12:00μμ-14:00μμ & Παρασκευή 11:00πμ-13:00μμ), αλλιώς η ορκωμοσία θα θεωρηθεί σαν να μην έχει γίνει.

Σημείωση: Την ημέρα που θα υπογράψουν θα πρέπει να τακτοποιήσουν όλες τις εκκρεμότητες (όπως παράδοση φοιτητικής ταυτότητας, βιβλιαρίου ασθενείας, παράβολα κλπ)

Την ημέρα της Ορκωμοσίας αυτοί που θα ορκιστούν υποχρεούνται:

• Να παρουσιαστούν στην Γραμματεία για τυχόν εκκρεμότητες.
  • Να φέρουν μαζί τους την αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο ή άδεια οδήγησης, την οποία παραδίδουν προκειμένου να παραλάβουν την τήβεννο (η επιστροφή της ταυτότητας γίνεται με την παράδοσή της τηβέννου).

Αθήνα, 14 Ιανουαρίου 2020

Από τη Γραμματεία του Τμήματος