6th AmChamGR Youth Talks | Agility beyond the Jargon

Το Ελληνο-Αμερικανικό Εμπορικό Επιμελητήριο διοργανώνει την εκδήλωση "6th AmChamGR Youth Talks | Agility beyond the Jargon", την Τρίτη 14 Νοεμβρίου στις 15:00, στο American College of Greece (Γραβιάς 6, Αγία Παρασκευή).

Η εκδήλωση αυτή στοχεύει στη γνωριμία των φοιτητών με στελέχη HR μεγάλων ελληνικών εταιριών, αλλά και την ενημέρωσή τους για όλες τις εξελίξεις στη σύγχρονη αγορά εργασίας, μέσα από τη συμμετοχή τους σε διαδραστικές ομάδες συζήτησης.

Η εκδήλωση διεξάγεται στα ελληνικά και παρέχονται βεβαιώσεις παρακολούθησης μετά το πέρας της εκδήλωσης εφόσον ζητηθούν. Οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές παρακαλούνται να δηλώσουν συμμετοχή συμπληρώνοντας το σχετικό έντυπο και να το αποστείλουν στο email: f.paneta@amcham.gr.